Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

WGN Myszków

Kościuszki 32 Myszków

Mapa

533 544...

533 544 646

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości komercyjne, nieruchomości gruntowe

Chcesz sprzedać nieruchomość?

85

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia WGN Myszków

Filtruj

374 000 zł58 m² 6 448,28 zł/m²

Andrzej Pasierb

Andrzej Pasierb

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na parterze dwupiętrowego bloku w centrum Myszkowa. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59,30 m² 6 408,09 zł/m²

Artur Gmyz

Artur Gmyz

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W tarasowcach 60M2 myszków. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu piękne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na I-m piętrze przy...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

Sebastian Jagusiak

Sebastian Jagusiak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:877 m²

Na sprzedaż, dom 220 m2 z lokalem usługowym, centrum, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom...

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł53,50 m² 5 962,62 zł/m²

Artur Gmyz

Artur Gmyz

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 53m2 przy Wierzchowinie w Myszkowie. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 679 m² 64,92 zł/m²

Artur Gmyz

Artur Gmyz

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa Suliszowice Żarki 1679m2. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu przepiękną działkę widokową o powierzchni 1667 m2...

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²

Artur Gmyz

Artur Gmyz

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerka, M1, 30m2 Myszków. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2...

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 394 m² 85,37 zł/m²

Artur Gmyz

Artur Gmyz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działka budowlana 1394 m2 Jastrząb Poraj. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu przepiękną działkę budowlaną...

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 484 m² 87,60 zł/m²

Artur Gmyz

Artur Gmyz

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną 1484m2 Żarki Czarka. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną...

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł180 m² 1 383,33 zł/m²

Andrzej Pasierb

Andrzej Pasierb

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 200 m²

Sprzedam dwa domy na 2 ha działce w Węgrcach Szlacheckich koło Sandomierza. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu posiadłość wiejską...

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł575 m² 321,74 zł/m²

Ewa Ciecieląg

Ewa Ciecieląg

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja ! Sprzedam uroczą działkę z domkiem letniskowym w Siamoszycach blisko Zalewu Siamoszyce. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 000 m² 10 zł/m²

Artur Gmyz

Artur Gmyz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Koziegłówki 5,5ha z rzeką. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 5,5ha zlokalizowaną...

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł909 m² 132,01 zł/m²

Ewa Ciecieląg

Ewa Ciecieląg

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 908 m2 w centrum Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu urokliwą działkę...

Szczegóły ogłoszenia

821 000 zł214 m² 3 836,45 zł/m²

Andrzej Pasierb

Andrzej Pasierb

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

Sprzedam komfortowy dom w Ogrodzieńcu. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy komfortowy dom o powierzchni 214 m2 na działce...

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 700 m² 135,29 zł/m²

Ewa Ciecieląg

Ewa Ciecieląg

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pięknie położoną działkę na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Suliszowicach. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu urokliwą...

Szczegóły ogłoszenia

59 500 zł25 m² 2 380 zł/m²

Andrzej Pasierb

Andrzej Pasierb

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam podziemne miejsce parkingowe Częstochowa ul. Okulickiego 58 Oferujemy Państwu do sprzedaży podziemne miejsce parkingowe w bloku o nr. 58...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

Sebastian Jagusiak

Sebastian Jagusiak

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę, mieszkanie ok 46 mkw, piętro 3/4, duży balkon, myszków, leśna. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na wynajem...

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

Artur Gmyz

Artur Gmyz

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie 2 pokoje Myszków 47m2. Wgn Nyszków Oferujemy Państwu piękne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na I-m piętrze przy ulicy Wolności...

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł31 m² 741,94 zł/m²

Andrzej Pasierb

Andrzej Pasierb

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Sprzedam lokal handlowy wolnostojący na licznie zamieszkałym osiedlu w Dąbrowie Górniczej wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu do...

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 548 m² 127,53 zł/m²

Artur Gmyz

Artur Gmyz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działka budowlana 4550m2 Żarki. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł71 m² 3 521,13 zł/m²

Ewa Ciecieląg

Ewa Ciecieląg

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Sprzedam dom całoroczny w uroczym zakątku Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Ostrowie. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom do...

Szczegóły ogłoszenia

353 000 zł183 m² 1 928,96 zł/m²

Andrzej Pasierb

Andrzej Pasierb

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Sprzedam dwa budynki w cenie jednego w Jedlno Pierwsze gmina Łodzice Oferujemy Państwu dwa budynki usadowione na działce o powierzchni 8008 m2...

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł500 m² 152 zł/m²

Andrzej Pasierb

Andrzej Pasierb

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną na ogródkach działkowych Sosnowiec Pogoń. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy pięknie położona...

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł230 m² 2 913,04 zł/m²

Andrzej Pasierb

Andrzej Pasierb

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Sprzedam nieruchomość z olbrzymim potencjałem w Pradła na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Oferujemy Państwu nieruchomość położoną...

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł2 600 m² 15 zł/m²

Andrzej Pasierb

Andrzej Pasierb

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja ! Sprzedam klimatyczną działkę w bliskim sąsiedztwie Hotelu Ostaniec w Podlesicach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków ul....

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53 876 m² 6,48 zł/m²

Sebastian Jagusiak

Sebastian Jagusiak

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam, duża działka rolna 5,3876 ha, niegowa, antolka. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dużą zadrzewioną działkę rolna...

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł4 788 m² 28,20 zł/m²

Ewa Ciecieląg

Ewa Ciecieląg

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolna kl. gleby III b w Myszkowie. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu działkę rolną kl. gleby III B o...

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 175 m² 114,89 zł/m²

Sebastian Jagusiak

Sebastian Jagusiak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, działki z wydanymi warunkami zabudowy, koziegłowy, plebańska. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż trzy piękne...

Szczegóły ogłoszenia

373 000 zł60 m² 6 216,67 zł/m²

Ewa Ciecieląg

Ewa Ciecieląg

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 349 m²

Sprzedam dom na dużej działce w spokojnej dzielnicy Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom do remontu w Myszkowie...

Szczegóły ogłoszenia

821 000 zł850 m² 965,88 zł/m²

Andrzej Pasierb

Andrzej Pasierb

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 318 m²

Sprzedam hale produkcyjno- usługowe wraz powierzchnią mieszkalną w Sosnowcu. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dwie halle...

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł121 m² 2 702,48 zł/m²

Ewa Ciecieląg

Ewa Ciecieląg

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedam dom w urokliwym zakątku Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Starej Hucie. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom do remontu...

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł4 496 m² 148,80 zł/m²

Andrzej Pasierb

Andrzej Pasierb

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę w Myszkowie przylegającą do Ul. Kościuszki Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę w Myszkowie w bezpośrednim...

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 217 m² 153,36 zł/m²

Ewa Ciecieląg

Ewa Ciecieląg

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam zagospodarowaną działkę budowlaną z domkiem holenderskim w Żarkach Letnisko na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul....

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł2 120 m² 112,26 zł/m²

Andrzej Pasierb

Andrzej Pasierb

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w lesie z pozwoleniem na budowę (pozwolenie trzeba odnowić) oraz z możliwością dokupienia projektu...

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł158 m² 6 645,57 zł/m²

Ewa Ciecieląg

Ewa Ciecieląg

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 725 m²

Okazja ! Sprzedam komfortowy dom w cichej , spokojnej miejscowości na pięknej widokowej działce w Koclinie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn...

Szczegóły ogłoszenia

101 000 zł1 000 m² 101 zł/m²

Andrzej Pasierb

Andrzej Pasierb

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam Urokliwą działkę w Lipnicy Murowanej Oferujemy Państwu Urokliwą działkę w Lipnicy Murowanej Działka wg. Mpz jest w pełni...

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł85 m² 3 176,47 zł/m²

Artur Gmyz

Artur Gmyz

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Sprzedam dom w Mysłowie, koziegłowy. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany...

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł940 m² 5 851,06 zł/m²

Artur Gmyz

Artur Gmyz

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:63 000 m²

Sprzedam pałac 7,3ha, radoszewnica, koniecpol, częstochowa,śląskie. Oferujemy Państwu przepiękny Pałac z końca XVI wieku zmodernizowany...

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł1 764 m² 89 zł/m²

Andrzej Pasierb

Andrzej Pasierb

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Chruszczobrodzie gmina Łazy. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy działkę o powierzchni 1764 m2 ,...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł585 m² 769,23 zł/m²

Sebastian Jagusiak

Sebastian Jagusiak

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Sprzedam, hala 585m2, działka 2570m2, magazyn, produkcja, składowanie, poraj. Wgn Myszków ul.Kościuszki 32. Oferta na wyłączność: sebastian Jagusiak...

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł272,84 m² 3 258,32 zł/m²

Sebastian Jagusiak

Sebastian Jagusiak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Sprzedam komfortowy dom o powierzchni użytkowej 272,84 m2, piękna i zadbana działka 1042 m2, sauna, solary, myszków, blisko centrum. Wgn...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • ...
  • Następna
Zamknij